Bůh stvořil alkohol.
Ďábel barmana.

V OBLACA baru se dostavuje zážitek hned několikanásobný. O ten první se postará výhled na celou Prahu, druhý přichází s nabídkou v barovém lístku. Barman připravil koncepci celého baru a spolu s šéfkuchařem zdejší restaurace vymýšlel i nápoje k jídlům. Je to jedna z nejvyšších met, na niž může barman dosáhnout 

Zakladatel baru OBLACA
Mistr světa v profesi barmanské
Achim Šipl

ABSOLUTNÍ ÚSPĚCH

Oblaca šéf barman

ACHIM ŠIPL

se stává mistrem světa 2013


66 METRŮ NAD ZEMÍ


Přijďte k nám do baru vyzkoušet progresivně zajímavé koktejly se zátiším 66 metrů v Oblacích nad Prahou. Vychutnejte si společně s námi specifickou atmosféru na jedinečném místě s neobyčejnou perspektivou.

NEVŠEDNÍ ZÁŽITEK

Čeká na Vás nejen tekuté potěšení, ale také zábava v podobně netradičních koktejlových kreací. Nové trendy a progresivní mixologie k nám už takřka patří. Ochutnejte do detailu vyladěné drinky s překrásným výhledem na celou Prahu.

ZARUČENÁ KVALITA 

Po celou dobu Vaší návštěvy o Vás bude pečovat zkušený tým školených profesionálů. Jsme skupina nadšenců s hlavou doslova v Oblacích. Nebojte se nás na cokoliv zeptat, či nechat si doporučit nápoj dle Vaší chuti.  
ŠÉF BARMAN 2018  

V roce 2018 pokračujeme v odkazu našich
prvních lídrů barmanů. Tvoříme nové receptury, ověřujeme si jejich kvalitu
na soutěžních kláních nejen u české barmanské asociace. 
Aperitiv & digestiv je naše hlavní téma.


Jakub Zouzal
FOTOGALERIE:

Napište nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace