MIMINOO

Věhlasná umělecká miminka „v pohybu“ po Žižkovské věži obletěla na fotografiích celý svět. V naší restauraci stačí jen malinko zvednout oči vzhůru a slavná miminka máte přímo nad sebou.

Restaurace MIMINOO je absolutní zelenou oázou na pomezí Vinohrad a Žižkova. Parkoviště, pohodlný přístup, v léťě zelená zahrada a v zimě ledová aréna. To je MIMINOO restaurant.

Vybrané produkty z italského regionu Val di fiemme, mediteránský gril, lahůdky k pivu, jen pojďte dál vážení hosté

MENU E-SHOP

CHEF

Miminoo kuchyně zahájila provoz v roce 2014.
Do čela se postavil šéf kuchař David Prášek.
A doslova jako miminko kuchyni vypiplal.
Vložil do ni na několik let celý svůj život.


UKÁZAT VÍCE

MIMINOO OTEVÍRACÍ DOBA

LETNÍ SEZÓNA
15.4. – 30.9.
11:00 – 00:00

ZIMNÍ SEZÓNA
1.10 . – 14.4.
08:30 – 22:30

SNÍDANĚ MIMINOO

Kde jinde v okolí Žižkova a Vinohrad snídat? Každý den od 8:30 do 11:00 pro Vás chystáme vydatné snídaně. Široká nabídka nápojů a pokrmů jimž dominují vaječné variace a italské uzeniny.
Protože snídaně je základ!

SNÍDANĚ MENU E-SHOP

ALA CARTE MENU

Pečlivě vybíráme a připravujeme suroviny tak, aby se pro vás naše Miminoo kuchyně stala nezapomenutelnou. Přijdete si na své, milujete-li českou a italskou gastronomii avšak s ojedinělým rukopisem.

ALA CARTE MENU Speciální menu

večeře MIMINOO v létě

Západ slunce mezi olivovníky a rozkvetlými oleandry. Vůně zahradního grilu, posezení na trávníku s výhledem na VĚŽ. Solitérní stoly pro větší skupiny, stejně jako stolečky pro dva. Neváhejte a objednejte si svůj stůl nebo se prostě jen přijďte podívat. Nabídka pokrmů a příznivé ceny Vás potěší.

MENU REZERVACE

Společenské akce - event

Společenské oslavy na MIMINOO jsou velmi oblíbené. Svatby, narozeniny, zejména. Ale také firemní akce včetně pracovních meetingu firem v zeleni.

Rezervujte si včas svůj den. Oslavy v kombinaci PIKNIK, GRILL, v naší zahradě mají skvělou atmsféru. Připravíme Vám nabídku zcela na míru. Naše EVENTOVÉ oddělení, Vám vše sestaví nabídku obratem a představí Vám zajímavá řešení a propojení služeb, atrakcí s celou Věží.

Doporučujeme finále Vaší akce ve 100m vysoké observatoři na privátní after party s výhledem na noční Prahu.

KONTAKT

MIMINOO ZMRZLÉ – ICE ARENA

Náš PIKNIK se v zimě změní v ledové kluziště. MIMINOO se zabalí do teplých barev a vánoční pohody. V komorní atmosféře podáváme celý den pokrmy a nápoje a VY se můžete v teple dívat na bruslící přátelé nebo jen tak sledovat zmrzlou okolní scenérii.

Vánoční zahrada, tak se jmenuje naše akce, která od 15.12. – do 6.1. oslavuje radost ze zimy a zimních radovánek u nás na bruslících s horkými nápoji a zimním tradičním grilem.

Pojďte se ohřát pobavit a užít si klidu a pohody

MIMINOO zimní eventy

Objednejte si večírek pro oslavu čehokoliv v zimě právě na MIMINOO. V Kapacitě do 35 míst k sezení nebo 60 ke stání Vám navaříme napečeme. Můžete si svou akci kombinovat s after párty v observatoři, nebo cocktailem v baru Oblaca a hlavně můžete si u své akce přímo „v restauraci“ zabruslit.

KONTAKT

MIMINOO léto a minigolf

V parku, kolem restaurace MIMINOO je umístěn certifikovaný minigolf. Proto si můžete návštěvu naší restaurace zpestřit hrou pro celou rodinu nebo pro celou partu.

SHOW MORE

parkoviště

Nemusíte se bát, že u Nás nezaparkujete.
Velké hlídané parkoviště se nachází přímo u restaurace.

FOTOGALERIE:

Send us Message!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace