Vítejte
v restauraci OBLACA.
Vítejte v oblacích.

Okouzlující a nezapomenutelný výhled v kombinaci se špičkovou gastronomií Vám dopřeje jedinečný zážitek. Nechte se hýčkat a rozmazlovat v 66 metrech nad zemí. Těšíme se na Vaši návštěvu Naší restaurace, kde se budete cítit doslova v oblacích

RESERVATION menu

Nechte se oslnit
Kuchařským uměním

Kuchyni s více než 20 kuchaři vede zkušený šéfkuchař Tomáš Lachman. V letech 2015, 2016, 2017, 2018, jsme získali tři zlaté lvy prestižního českého hodnocení TOP CZECH LIFE. Tímto titulem se řadíme mezi TOP 20 podniků v České Republice.

Naší ambicí je však neustále se posouvat kupředu, náš host, měl důvod se vracet v neustálém očekávání příjemného překvapení.

SHOW MORE

ALA CARTE menu

Představujeme vám unikátní kombinaci moderní gastronomie s nádherným výhledem na metropoli. Filozofií našeho šéfkuchaře je používání těch nejlepších domácích surovin a nabízet sezonní jídla, která uspokojí ty nejnáročnější hosty.

MENU SPECIAL MENU

vinotéka

Na nekonečném trhu vín vybíráme vína pod dohledem našeho nestora špičkového sommeliéra Milana Krejčího. Skladba vín je vyvážená, každý host si najde to své skvělé víno díky naší prezentaci a nevtíravému výkladu.

sommelier wine list

BAR oblaca

Zakladatelem filozofie našeho baru byl barman, který se roce založení baru OBLACA stal mistrem světa v barmanském řemesle. Dnes po několika letech pokračujeme v odkazu mistra barmana Achima Šipla.

Naše drinky nejsou jen barovou otázkou, ale jsou všudy přítomné v rolích aperitivních i digestivních.

about bar bar menu

F&B EXECUTIVE MANAGER

V naší restauraci dominuje výhled na oblohu a ta nabízí každý den originální scenérii a žádný den tak není (tento dominantní obraz) v naší restauraci stejný.

Mým úkolem a cílem je našim hostům zajistit vždy pocit podobný obrazu tedy jedinečný zážitek a gurmánský požitek.


Jakub Kočí

PHOTOGALERY:

Send us Message!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace