ONE ROOM HOTEL

Jestliže hledáte unikátní hotel, právě jste ho našli. Položte se do prostorné postele, relaxujte v komfortní koupelně. Pozorujte Prahu z výšky 70 metrů a užívejte si bezchybný servis. Jsme přesvědčeni, že noc strávená v našem apartmá pro vás bude nezapomenutelná.

UNIKÁTNÍ

Nesporně jediné unikátní místo v Praze, kde máte město jako na dlani a to třeba i s cocktailem ve vaně. Věnovali jsme pozornost každému detailu, abychom Vám mohli nabídnout jedinečný zážitek.

Kdo z vás kdy nechtěl strávit noc ve věži?DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

oneroomhotel@towerpark.cz

STYLOVÝ

Prožijte romantický večer, užijte si gastronomický zážitek v oceňované restauraci Oblaca a zakončete ho třeba v baru nebo na romantické vyhlídce. Páteční a sobotní večery jsou navíc obohaceny atmosférou příjemné živé hudby

OBLACA RESTAURANT

JEDINEČNÝ

Po celou dobu Vašeho pobytu je Vám k dispozici vůz Mercedes V Classe. Jedinou nutností je vlastnit řidičské oprávnění typu B a pak si jen uživat nepřetržitého komfortu.

REZERVACE
FOTOGALERIE:

Napište nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace