Vítejte
v restauraci OBLACA.
  Vítejte v oblacích.

 

Okouzlující a nezapomenutelný výhled v kombinaci se špičkovou gastronomií Vám dopřeje jedinečný zážitek. Nechte se hýčkat a rozmazlovat v 66 metrech nad zemí. Těšíme se na Vaši návštěvu Naší restaurace, kde se budete cítit doslova v oblacích.

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí  17:00 – 24:00
Úterý – Neděle  9:00 - 24:00

REZERVACE    menu 

Nechte se oslnit
 Kuchařským uměním

Kuchyni s více než 20 kuchaři vede zkušený šéfkuchař Tomáš Lachman. V letech 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 jsme získali tři zlaté lvy prestižního českého hodnocení TopLife Czech. Tímto titulem se řadíme mezi TOP 20 podniků v České Republice.

Naší ambicí je však neustále se posouvat kupředu, aby náš host měl důvod se vracet v neustálém očekávání příjemného překvapení.

chef ukázat více
 

ALA CARTE menu

Představujeme vám unikátní kombinaci moderní gastronomie s nádherným výhledem na metropoli. Filozofií našeho šéfkuchaře je používání těch nejlepších domácích surovin a nabízet sezonní jídla, která uspokojí ty nejnáročnější hosty.

menu     speciální menu

vinotéka

Na nekonečném trhu vín vybíráme vína pod dohledem našeho nestora špičkového sommeliéra Milana Krejčího. Skladba vín je vyvážená, každý host si najde to své skvělé víno díky naší prezentaci a nevtíravému výkladu.

sommelier     wine list

BAR oblaca

Zakladatelem filozofie našeho baru byl barman, který se roce založení baru OBLACA stal mistrem světa v barmanském řemesle. Dnes po několika letech pokračujeme v odkazu mistra barmana Achima Šipla.

Naše drinky nejsou jen barovou otázkou, ale jsou všudy přítomné v rolích aperitivních i digestivních.

o baru     barové menu

F&B EXECUTIVE MANAGER

Pro restauraci Oblaca, která je majestátně vztyčená nad střechami Žižkova v srdci Evropy, pracuji od jejího počátku. Máme za sebou kus dobré práce, ale stále je kam se posouvat. To by nebylo možné bez profesionálního týmu. Mým úkolem je spolu s týmem zaručit pro naše hosty neopakovatelný zážitek.Jakub Kočí

FOTOGALERIE:

Sledujte nás na sociálních sítích. Napište nám recenzi.

Napište nám

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace